Martin Bratko - Osobný tréner

Môj blog je miesto, kde sa z chlapcov a dievčat stávajú muži a ženy. Žiadna ľútosť, len tvrdá drina. Samozrejme postupne. Viem o čom hovorím, všetkým som si postupne prešiel. Cvičím zhruba 5-ty rok. Nikdy som však nevynechal dlhšie ako týždeň, aj to len raz a to vďaka tomu, že sa mi zasekol nerv v krčnej chrbtici. Bežne cvičím a pracujem na svojich cieľoch minimálne 5dní do týždňa. Nebolo to tak vždy. Nebol som húževnatý a nerobil som veci vôbec precízne a disciplinovane. Vždy som inklinoval k cvičeniu, no nemal som vôľu. A vtedy sa to stalo, možno to bolo potrebné.

o mne

Moja priateľka, teraz manželka otehotnela a ja som sa zľakol, že som zatiaľ len márnil čas a pevne som sa rozhodol pre zmenu a to je ten základ pevne sa rozhodnúť. Ako som sa pevne rozhodol, odvtedy makám. Prestal som piť a fajčiť a zbavil sa lenivosti. Začal som postupne a s rozumom a zistil som, že sa to oplatí. Poznáte ten starý výrok? Pain and Gain. Rozumnejšie je Brain and gain. Pri cvičení treba zapájať mozog. Začal som postupne a cvičil som fakt ľahké cviky a postupne zaťažoval. Nerobil som to preto aby som vyzeral dobre na leto. Ani som sa nenazdal a stal som sa pokročilý a viac. Tak sa dá malými krokmi upraviť strava. Postupne som pridával ďalšie a ďalšie drobnosti. Nakoniec postavíš celok. Ak chceš zabehnúť maratón, tak začni bežať prvý týždeň 200 metrov a každý týždeň pridaj ďalších 200 metrov. Je to pyramída, ktorá má pevné základy a preto len tak ľahko nepadne.

kondicny trener mato bratko

Tu má šancu každý! Môžeš byť športový typ alebo mať ku športu a cvičeniu vzťah, ale tak isto nemusíš mať k cvičeniu žiadny vzťah. Všetko viem naučiť a to pekne od začiatku. Každý, kto chce, môže. U mňa sa dá začať aj keď si nikdy necvičil alebo si po zranení. Dokážem ti ušiť cviky na mieru presne také aké potrebuješ, buď preto aby si zosilnel alebo si vyliečil zranenie. Pre všetkých som vymyslel logickú postupnosť zaťažovania. Klientom so zranením prekrví zjazvené tkanivá a tým sa vyliečia.

Tým, ktorí chcú so sebou niečo robiť, ale nedarí sa im, dokážem im zábavnou formou vybudovať chuť do cvičenia a svätú päticu:

1. vôľu,
2. silu
3. disciplínu
4. vytrvalosť
5. trpezlivosť

Sú to vlastnosti, ktoré dokážeš využiť aj v súkromnom živote a uspieť. Jediné čo budeš musieť, je prísť na tréning, alebo prečítať moje články a postupne nové návyky zaraďovať do života.

meditacia mato bratko
Videlo: 1 040