Tréningový plán a jedálniček

Napíšte mi alebo zavolajte. Zistím od vás dôležité informácie o tom v akej ste kondícií a či nemáte zdravotné problémy a ja vám vytvorím tréningový plán na mieru za 10€. Zistím od vás dôležité informácie o tom či ste na niektoré jedlá alergickí alebo vám nechutí a vytvorím vám jedalníček na mieru za 10€.

Tréning pre dospelých

Balíček pre dospelých – skupinové tréningy pre dospelých. Balíček obsahuje 8 tréningov mesačne.V dnešnej dobe ľudia trpia bolesťami pohybového aparátu . Bolia ich kĺby a sú celí stuhnutí. Pre týchto ľudí je balíček určený. Príďte sa rozhýbať a pochopiť čo je to aktívny relax. Získajte kondíciu a priučte sa tajomstvám funkčného tréningu. Ak ste neverili, že aj vy si môžete zacvičiť napríklad na kruhoch, presvedčím Vás o opaku. Tréning je určený pre maximálne 12 klientov. Tréning trvá cca hodinu a pol.
Cena 32€/mesiac.
Prvá hodina zdarma.

skupinove treningy dospely

Skupinové tréningy detí

Balíček pre deti – skupinové tréningy detí. Balíček obsahuje 8 tréningovmesačne. Problémom dnešnej doby je, že deti sa prestali hýbať a objavovať svoje fyzické možnosti. Na telesnej uvidíte deti, ktoré nedokážu spraviť ani jeden klik. Naučím vaše deti základnej motorike a ako cvičiť. Všetko zábavnou a hravou formou. Pri tom získajú vôľu a disciplínu, ktoré sú základným kameňom pre úspech. Najlepšie na tom je, že budú čas tráviť zmysluplne.
Cena 32€/mesiac.
Prvá hodina zdarma.

Balíček pre športovcov

Balíček pre športovcov – balíček určený pre ľudí, ktorí sa už športu venujúa myslia to s ním vážne. Tenisti, futbalisti, hokejisti a ďalší. Sľubujem, že vás šetriť nebudem a dostanete zabrať. Balíček určený na kondičnú prípravu a silový tréning obsahuje 8 tréningov mesačne, vieme sa však dohodnúť sa bonusových tréningoch. Posuň sa na vyšší level! Tréning je určený pre maximálne 8 klientov.
Cena 40€/mesiac.
Prvá hodina zdarma.

Individuálne tréningy

Individuálne tréningy zamerané na dosiahnutie vašich osobných cieľov. Sadneme si, porozprávame sa a spoločne vypracujeme tréning podľa Vašich predstáv. Práca na vašom cieli bude intenzívna a budem sa venovať len vám.

Fázy našich tréningov

Každý tréning je pripravený z piatich fáz: Prvá fáza je zahrievanie – poklus, švihadlo alebo jednoduchá atletická abeceda. Ak to neovládate, nemusíte sa vôbec báť. Všetko sa naučíte len tak, že to budete pravidelne skúšať a robiť. Ak sa zahrejete, vždy podáte podstatne lepší výkon. Druhá fáza je rozcvička – kvalitné rozcvičenie sa. Naladí vaše telo na cvičenie. Kĺby začnú produkovať maz a prekrvia sa. Tretia fáza je strečing. Ja osobne preferujem dynamický strečing.

Štvrtá fáza je samotné cvičenie. To záleží od schopností cvičencov. Mám bohatú databázu cvikov a neváham ich použiť. Piata fáza je statický strečing. Nakoľko regenerácia začína už počas cvičenia, tak na záver vám ponaťahovanie pomôže vyhrať boj so svalovicou.

Naše tréningové skupiny

Prvá skupina sú začiatočníci. Sú to ľudia, ktorí nikdy necvičili. Sú stuhnutí a v zlej kondícii. Rozvíja sa tu flexibilita a tie najjednoduchšie cviky s vlastnou váhou. Je to cvičenie zamerané na rehabilitáciu. Druhá skupina sú mierne pokročilí. Zvládli tie ľahšie cviky a sú pripravení začať stavať základné silové schopnosti. Tretia a štvrtá skupina pokročilí. V týchto skupinách sa rozvíjajú náročnejšie silové prvky. Príprava na statické prvky. 

zaver nase treningy

„Budem vám viesť denník, do ktorého budem zapisovať všetky vaše výsledky, od ktorých sa budeme odrážať pri každom ďalšom tréningu, každom ďalšom týždni, každom ďalšom mesiaci… Nenechám vás stáť na jednom mieste.“  Martin Bratko

Videlo: 784